אודות

מכון 'קסת הסופר' - המפעל לייצור תפילין חרוצות המקורי "ועתה כתבו לכם את השירה הזאת…" קדושה ואיכות נפגשים במקום אחד "ועתה כיתבו לכם את השירה הזאת" מסורת של קדושה | משנת תשנ"ט

אודות מכון 'קסת הסופר'

מכון ‘קסת הסופר’ מאגד מפעל תפילין חרוצות ספרי תורה ואביזרי קדושה, יחד עם סופרי סת"ם מגיהים ומפקחים יראי שמיים בלבד אשר נבחרים בקפידה בשיטה יחודית אשר מאפשרת לנו לייצר את התפילין וספרי התורה אשר יביאו לחייכם קדושה וחיבור אמיתי עם בורא עולם.

המכון אשר הוקם בברכתו של שר התורה מר“ן הרב קנייבסקי שליט“א, מנוהל ע“י הרב דהרי בעל ניסיון של מעל 20 שנה בכתיבת סת“ם על פי מיטב הדקדוקים, בנוסף להיותו של הרב דהרי מורה צדק מוסמך בתחום הסת“ם. עובדה זאת מעלה את רמת השירות ורמת התוצאות, כך ש“קסת הסופר“ הינו שם נרדף לאיכות ללא פשרות.

לאחר שנים של השתתפות בדיונים הלכתיים סבוכים, וחשיפה לאלפי מקרים בהם נעשו טעויות קריטיות בתפילין מזוזות וספרי תורה, הבינו הרב דהרי וצוות המשגיחים של מכון “קסת הסופר” בחשיבות של יצירת תקן גבוה ללא פשרות.

אנו שמחים לתת ייעוץ ללא תשלום מתוך שליחות והבנה שתפילין מזוזה וספר  תורה אשר אינם נכתבים כיאות יכולים להוביל למקרים של פרנסה ובריאות ירודה ואנו פועלים לילה ויום כדי למנוע זאת.

“קסת הסופר” מלווה ע”י רבנים ותלמידי חכמים מכל העדות ובפקוח הבד”ץ יורה דעה, אנו מחדדים משנה לשנה את רמת ההידור. המכון הינו מהיחידים בעולם בתחום התפילין “החרוצות”, תפילין בהפרדה מלאה בין הפרשיות גם במבנה הבית עצמו.

כמו כן מאחורינו עשרות ספרי תורה במיטב בתי הכנסיות והמוסדות, מלבד כתיבת הספרים אנו מתמחים בבדיקה וציפוי ייחודי אשר מגן על הספרים לאורך שנים. “קסת הסופר” פיתחה תקן צבע ייחודי ובלעדי לצביעת תפילין באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על כשרות ומראה מבריק לאורך זמן.

אנו מזמינים את הציבור ליהנות מהמידע המופיע בקטלוג ובאתר להחכים ללמוד וליהנות ממיטב המוצרים ואנשי המקצוע במכון “קסת הסופר” נשמח לענות על כל שאלה ולעזור בכל עניין.

קסת הסופר > מסורת של קדושה > נוסד בשנת תשנ"ט > 1999 למניינם

Picture of הרב שלמה דהרי

הרב שלמה דהרי

המכון מנוהל ע“י הרב דהרי בעל ניסיון של מעל 20 שנה בכתיבת סת“ם על פי מיטב הדקדוקים, בנוסף להיותו של הרב דהרי מורה צדק מוסמך בתחום הסת“ם. עובדה זאת מעלה את רמת השירות ורמת התוצאות, כך ש“קסת הסופר“ הינו שם נרדף לאיכות ללא פשרות.​